Biz Kimiz ve Sizin İçin  Ne yapabiliriz ?

 

“Türkiye’nin Belgelendirme Alanında En Çok Tavsiye Edilen Kuruluşu”

Olma Özelliğini Sürdüren BORSAPORT’un  K Belgeleri Birimi Olarak

 

T.C.

Ulaştırma Bakanlığı

Kara Ulaştırması Genel Müdürlüğü

 

  • 4925 Sayılı Karayolu Taşıma Yönetmeliği’ne istinaden,  alanında en iyisi olan profesyonel kadrosuyla size hem ucuz, hem güncel, hem güvenilir, hem kaliteli, hem de en hızlı hizmeti vermeye hazır, sektörün  öncüsü bir kuruluştur.
  • Türkiye’nin neresinde olursanız olun , başvuran sayısınız kaç olursa olsun, Ulaştırma Bakanlığı’nın zorunlu kıldığı belgelerle ilgili çözüm merkeziniz her zaman BORSAPORT olacaktır.
  • Belge ihtiyacı olan  personeliniz   ayrı ayrı semt ya da şehirlerde olabilir bunun için her bölgede ayrı ayrı kurum arama peşinde koşmayın, bizi arayın size Türkiye’nin her yerindeki çözüm ortaklarımızla yardımcı olalım. Sizin adınıza eğitim ve psikoteknik  organizasyonunu ve ucuz hızlı hizmet satın almasını biz yapalım.
  • Önemli olan sizin iştigal konunuza göre, size doğru belgeyi doğru yerden zamanında yasaya uygun olarak almak .
  • 4925 Sayılı Karayolu Tasima Yönetmeliği sürekli değişen bir yönetmelik olduğundan, her gün yakından takip edip bizimle çalışan kurumlarımızı zamanında bilgilendirmek esas işlerimizden birisidir .
  • Önceden firmalarımızı uyararak binlerce firmamızı, yüklü miktarlarca cezalardan ve gereksiz belge alımından kurtardık .
  • Değerli firma yetkilileri şunun iyi bilinmesi gerekir ki ;

SRC , PSİKOTEKNİK, K2 gibi belgeler  ve bakanlığın zorunluı kıldığı diğer belgeler ehliyet gibi 1 kez alınıp daha sonra bir daha işlem yapılmayan belgeler değildir.

  • Özellikle firma adına alınan yetki belgeleri ( K Belgesi gibi ) , sürekli takip isteyen bir belge olup her an değişen yönetmelikte almış olduğunuz belge ile ilgili sizi ilgilendiren önemli bir durum olabilir .

İşte bizimle çalışmanın da en kazançlı taraflarından birisi de budur ,

  • Belgelerinizi zamanında çıkardık teslim ettik , işte asıl işimiz ondan sonra başlıyor önemli olan 5 yıl geçerliliği olan belgenizin bu süre içerisinde hem yönetmelik hem de firmanızda meydana gelebilecek değişikliklerden dolayı zamanında  gerekli işlemlerin yapılması, aksi takdirde 5 yıl sonra belge yenilemeye giden firmaların karşısına çıkan ağır cezalarla karşı karşıya kalmış olacaksınız.

Hem paradan tasarruf edelim hem de zamanım gitmesin, benim adıma çalışabilecek güvenebileceğim bir kurumdan hizmet alayım diyorsanız doğru yerdesiniz .

 

SRC PSİKOTEKNİK ve K2  BEGESİ OLMADAN KESİNLİKLE YOLA ÇIKMAYIN !